O nas

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE, KTÓRE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA POCZĄTKU WRZEŚNIA:

2-5 LAT 10.09.2019 GODZ. 17:00

6-8 LAT 11.09.2019 GODZ. 17:00

9-12 LAT 12.09.2019 GODZ. 17:00

HARMONOGRAM ZAJĘĆ LEO ENGLISH: AKTUALNOŚCI

Najważniejsza w dziecięcej edukacji języka obcego jest dobra zabawa! Nie liczy się liczba zapamiętanych słów czy zwrotów, ale pozytywny stosunek dziecka do języka. Dzięki temu nauka staje się dobrą zabawą i przyjemnością, co owocuje w przyszłości otwartym umysłem i naturalnym chłonięciem języka.

Dla nas edukacja to rozbudzanie w dziecku pasji poznawania świata i uczenie go w taki sposób, aby odnosiło ono nieustannie sukcesy.

Aby zapewnić Państwa, że  kurs języka angielskiego w Nowej Wsi Wielkiej jest na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na współpracę z najlepszymi w tej dziedzinie, Leonardo School. Oznacza to, że do nauki języka angielskiego posługujemy się programem stworzonym przez Leonardo School. 

 

Czy warto uczyć się w szkole języka angielskiego już w wieku przedszkolnym?

Odpowiedź brzmi TAK. Badania neurolingwistyczne pokazują, że największa aktywność mózgu jest do 6 roku życia dziecka. Dlatego nie jest przesadą stwierdzenie, że do 6 roku życia człowiek jest w stanie nauczyć się więcej niż przez resztę swojego życia. Dziecko potrzebuje jednak odpowiedniej stymulacji mózgu w postaci wczesnej ekspozycji na język obcy po to aby w pełni mogło wykorzystać ogromny potencjał do nauki z którym przychodzi na świat. 

 

Kursy języka angielskiego w Nowej Wsi Wielkiej zapewnią odpowiedni rozwój Twojego dziecka!

Nie jest łatwo wyobrazić sobie dziecko swobodnie porozumiewającego się z rówieśnikami po angielsku? Wystarczy zobaczyć postępy swojego dziecka podczas naszych kursów.

Będą Państwo zaskoczeni, jak dziecko będzie swobodnie posługiwać się językiem angielskim  – w szkole, podczas zabawy czy na wakacjach. 

Starsze dzieci dzięki kursom nabędą umiejętności korzystania z materiałów i mediów anglojęzycznych oraz znacznie poprawią wyniki nauki angielskiego w tradycyjnej szkole. 

 

ZAPRASZAMY CIEBIE I TWOJE DZIECKO NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ !